Marion Le Pen oslnila americké konzervativce

0
screen shot

Marion Maréchal-Le Pen dnes vystoupila na konzervativní konferenci v USA a promluvila o úloze Francie v Evropě a ve světě a růstu islámu v její zemi.

Marion, která byla nejmladší francouzskou poslankyní za Front National, odsoudila Evropskou unii jako sílu ničící identitu a svobodu evropských národů.

Mluvila o tom, jak útoky na francouzskou kulturu ze strany Evropské unie učinily její zemi slabou a neschopnou čelit islamizaci. “Odmítám standardizovaný svět EU. Vše, co chci, je přežití mého národa. Mladá francouzská generace není povzbuzována se spojit a milovat své dědictví. Místo toho jim jsou vymývány mozky vinou a studem za svou zem.

“Výsledkem je růst islámské společnosti ve Francii.

“Po 40 letech masové migrace, islámských lobby a politické korektnosti, je Francie v procesu změnit se z nejstarší dcery katolické církve na malou neteř islámu. Terorismus je jen vrchol ledovce – to není Francie, za kterou naši předci bojovali.”

Z pesimistického pohledu popisujícího vzestup paralelních islámských společností ve Francii se Marion dostala k popisu budoucnosti, která podle ní není bez naděje.

“Přišla jsem vám říct, že v Evropě je mládež připravená vést tento boj. Mládež, která věří v tvrdou práci, která věří, že vlajka něco znamená, která chce bránit individuální svobodu a soukromý majetek. Konzervativní mládež, která chce chránit své děti před eugenikou a propagací terorismu. Mládež, která chce chránit své rodiče a chránit lidstvo před transhumanismem.”

Marion také vtipkovala o tom, jak o ní před konferencí americká média psala.

“Je to šílené. Včera jsem byla fašistka, dnes jsem socialistka. Ale cokoliv média řeknou, tak je mou ctí připojit svůj hlas k této konferenci vlasteneckých Američanů.”

S poukazem na spojení obou zemí ať už během americké války za nezávislost nebo Druhé světové války, podle Marion USA i Francie znovu stojí bok po boku v dalším boji za svobodu.

“Svoboda je dar, svoboda slova, svoboda vědomí… a nyní Francie musí bojovat za svou nezávislost, Francie už není svobodná. Francouzi si nemohou svobodně zvolit svou politiku ohledně ekonomiky, migrace a ani diplomacie.”

Marion také pochválila prezidenta Trumpa za jeho politiku Amerika především a řekla, že by se žádné národy neměly stydět za to, že se starají o vlastní zájmy: “Neuráží mě, když slyším prezidenta Trumpa říkat Amerika především. Chci Ameriku především pro Američany. Británii především pro Brity a Francii především pro Francouze.”

Komentáře

komentáře