Domů Svět Mezi lidmi do 20 let už tvoří bílí v USA menšinu

Mezi lidmi do 20 let už tvoří bílí v USA menšinu

0

Analýza dat populace USA k 1.červenci 2016, jedná se tedy navíc o téměř dva roky staré údaje, ukázala jednu nepříjemnou věc. Mladí bílí lidé ve věku do 20 let už jsou mezi svými nebílými vrstevníky menšinou.

Zatímco celkový počet bílých v USA byl k tomuto datu 61,3 procent, a bílá populace starší 65 let ještě s téměř 79 procenty tvořila krásnou většinu, mladých bílých do 20 let už je v Americe jen 46,2 procent.

Co to pro Ameriku znamená? Zem a civilizaci tvoří lidé, kteří ji stvořili. Stejně, jako nelze zachovat Tibet tím, že někam deportujeme etnické Tibeťany a nahradíme je Číňany, a Japonsko by přestalo být Japonskem, kdyby Japonci zmizeli a místo nich se na ostrovech objevilo 40 milionů Poláků, tak Amerika bez bílých lidí přestane být Amerikou. O tom není třeba nijak diskutovat. Je to fakt. Poté záleží, jací lidé si v Americe utvoří většinu. Protože podle nich bude Amerika vypadat. Bude to něco jako Mexiko? Nebo Somálsko? Nebo se Amerika rozdělí do enkláv podle etnik?

Pro nás bílé to každopádně nejsou dobré zprávy. Amerika byla vždy zemí evropských emigrantů a díky tomu i zemí nám kulturně blízkou. To se nyní mění.

Komentáře

komentáře