Starší Němku ubytovali v zařízení pro uprchlíky. Měl jí tam znásilnit mladý Afričan

0
Foto: TZ

Život se s jednašedesátiletou Angelou O. z Mnichova příliš nemazlil. V posledních letech zažila rozvod, vážně onemocněla a také přišla o byt. Jediné, co jí zbylo, bylo přestěhování se do domova pro uprchlíky v mnichovské čtvrti Riem, píše TZ.

Tam se ovšem v červnu minulého roku stala obětí zločinu. “Byla jsem znásilněna,” říká. Údajný útočník, Afričan Nahom T. (22), žil v protější místnosti. Všechna obvinění popírá.

Podle obžaloby Afričan na ženu zaútočil v její ložnici a srazil jí k zemi. “Obžalovaný chtěl, i za cenu násilí, pohlavní styk,” říká prokurátor. “Dotýkal se jí na prsou a líbal jí.”

“Stále dokola jsem ho žádala, aby přestal,” vypovídá Angela. “Bylo to hrozné a stalo se to uprostřed noci. Vrátila jsem se z toalety a byla ještě ospalá. Pak mě zatlačil do mé místnosti. Spadla jsem břichem dolů. Zalehl mě, nemohla jsem se hýbat.”

Angela křičela “ne!”, aby jí Afričan nechal. Také volala o pomoc. Ale nikdo neslyšel.

V panice Angela použila veškerou svou sílu a rozhodla se bojovat. “Udeřila jsem ho pěstmi a loktem.” Přesto se Afričanovi podařilo ji brutálně znásilnit.

Když bylo po všem, vyběhla ven, a zavolala na tísňovou linku. Následující den si policie pro Afričana přišla.

“Jen jsem té ženě chtěl pomoci, protože stála před svými dveřmi a vrávorala,” tvrdí u soudu. “Dovedl jsem jí dovnitř a šel pryč.” Ale podle obžaloby se na těle ženy našlo mnoho stop jeho DNA. Jak se tam dostaly bude muset vysvětlit soudci.

Afričan je souzen na svobodě. Bydlí stále na stejné adrese, stejně jako Angela, která se s ním denně potkává.

Komentáře

komentáře