Donald Trump kdysi v New Yorku zasáhl proti násilníkovi s bejsbolovou pálkou

0

V souvislosti s policistou, který zůstal stát před floridskou školou, ve které řádil šílený střelec, se dějí věci. Byl to totiž muž zákona, který má podle levice mít jako jediný právo držet zbraň, a který má veřejnost ochránit, když se něco děje, kdo svou povinnost odmítl vykonat, a nezasáhl.

A zatímco studenti aktivisté dál kritizují americkou organizaci NRA podporující držení zbraní, jako kdyby mohla za to, že se někdo rozhodne se zbraní zabíjet lidi, ti samí studenti mají pro policistu, který nesplnil svou povinnost, jen slova pochopení. Kdo by se prý chtěl nechat zastřelit.

Prezident Trump policistu nazval zbabělcem a prohlásil, že kdyby stál před školou on, určitě by zasáhl, i kdyby nebyl ozbrojen. Někdo to může nazvat laciným gestem, ale internet vyplavil starý článek z novin, který dokazuje, že Trump pro strach uděláno má.

Podle článku Trump jednou projížděl se svými přáteli limuzínou po 9.Avenue, když někdo v autě křikl, že venku mlátí člověka. Trump se podíval, a viděl prý dost brutální bití muže bejsbolovou pálkou. Přikázal řidiči ať zastaví a vyběhl ven konfrontovat rváče.

“Přestaňte s tím. Položte tu pálku,” měl říct násilníkovi. Ten prý Trumpa evidentně poznal, zarazil se a řekl, že nic neudělal. “Jak jste nemohl nic udělat, když tu mlátíte člověka pálkou?” Zareagoval Trump. Muž poté utekl.

Z davu, který vše pozoroval, se ozvaly výkřiky: “To je Donald Trump!” Trump se ujistil, že muže někdo ošetřil, a odešel prý až tehdy, kdy se dozvěděl, že ambulance je na cestě.

Komentáře

komentáře