Bílá Jihoafričanka raději skočila z okna, než se nechat znásilnit

0
Foto Facebook

Jižní Afrika je v situaci podobné totalitním státům. Jen disidenství zde není vyjádřeno politickým názorem, ale rasovou příslušností. Bílí Jihoafričané tu jsou za tichého přihlížení státu vražděni a stát chce zlegalizovat zabrání jejich půdy a jejich odsouzení k bídě.

Jak Středoevropan včera informoval, během ledna a února došlo v průměru ke dvěma útokům denně na bílé farmy. Ne vždy jsou obyvatelé farem zavražděni, respektive ne vždy následkům útoků podlehnou, a to je i jeden z posledních případů, který se stal dívce jménem Heidi Barnard.

Na zpravodajství oficiálních médií zapomeňte, informace přicházejí jen z alternativních zdrojů. Podle undergroundového South African Resistance Radio byla ve svém domě přepadena dívka jménem Heidi Barnard.

Nyní bojuje o svůj život, když vyskočila z druhého patra domu, aby unikla pokusu o své znásilnění a možné smrti. Při pádu utrpěla vnitřní krvácení, frakturu lebky, tváře, zlomená žebra a velkou ztrátu krve.

Útoků na naše bílé jihoafrické soukmenovce je už tolik, že se rovnají otevřené rasové válce ze strany jihoafrické černé většiny. Ptejme se, jak by reagoval svět, kdyby byly role vyměněné, a bílí zde zabíjeli černé. Proč se nedokážeme postavit za naše lidi v Jižní Africe? Proč za ně nebojujeme? Proč jsme zticha? Genocidu proti našim bratrům a sestrám musíme zastavit.

Komentáře

komentáře