Angolan v Mnichově na nádraží pronásledoval Němku. Pak poplival policisty a už je zase venku

0
Foto: Bundespolizei

Jako lovná zvěř si ve své zemi musela připadat mladá Němka, kterou v prostorách nádraží v Mnichově pronásledoval muž z Angoly. Stále za ní chodil a říkal jí nevhodná slova. Když pak vešla do obchodu s potravinami, vlezl za ní, chytil jí za ruku a začal jí líbat.

Lidé z obchodu uvědomili blízkou policejní hlídku o obtěžování. Prodavač nahlásil, že se Angolan chová zcela nevhodně. Když hlídka dorazila a chystala se Afričana zkontrolovat, ten začal být verbálně agresivní a odmítal spolupracovat. Když se jej policisté pokusili odvést na stanici, která je na nádraží, bránil se.

Na stanici pak Angolan, prý kvůli právě prožitému zážitku, zkolaboval. Krátké lékařské vyšetření prokázalo, že převoz do nemocnice není nutný. Angolan se pak ukázal být více než zdravý, když neustále zvonil na zvonek, který je v cele umístěn.

Když se jej policisté pokoušeli vyfotit, na jednoho z nich plivl. Zasáhl pusu a oko. Kvůli tomu musela být provedena krevní zkouška, zda netrpí nějakou nakažlivou nemocí.

Kvůli svému agresivnímu a nesmyslnému chování byl Angolan krátce umístěn do zadržovací vazby. Po obvinění ze sexuálního útoku byl propuštěn na svobodu.

Komentáře

komentáře