Oxfordská univerzita se omluvila, že na MDŽ školu uklízela žena

0
@DrSophieSmith

Kvůli nemocné ideologii si příště nějaká uklízečka nebude moci přivydělat. Kvůli poprasku, který mezi levicovými aktivisty vyvolala fotografie ženy uklízející na Mezinárodní den žen nápis “Šťastný MDŽ” na schodech školy, se vylekaná univerzita již stihla omluvit.

Na schody školy někdo křídou napsal nápis “Šťastný mezinárodní den žen”. Bez ohledu na obsah nápisu jej bylo třeba vyčistit a to byla práce uklízečky, která za tuto svou práci pobírá plat a za svou práci je jistě ráda. Žena pracující a vydělávající peníze v tento den ale přišla jako provokace profesorce “politické teorie”, tedy ženě, která nikdy nepracovala, Sophie Smith, která fotografii umístila na Twitter.

Po stížnostech dalších podobných exotů, jako je i Smith, se škola pod tlakem omluvila. Napsala, že se omlouvá za urážku, kterou tím způsobila, a že se to nemělo stát.

Nikdy nepracující levicová agitátorka Smith se ale na své chvíli slávy chtěla ještě trochu svést, a tak škole odepsala:

“Cením si vaší omluvy, ale co je mnohem důležitější, můžete se omluvit té ženě, dát jí šálek horkého čaje, a dát jí po zbytek dne volno, spolu s dostatečně dobrou mzdou pro život v tomto městě?”

K tomu se ještě přidal prezident odborů na škole, Garrick Taylor, který požadoval vysvětlení, proč žena musela nápis vyčistit.

Jistě, z pozice fyzicky nepracujících akademiků humanitního zaměření se hraběcí rady rozdávají lehce. Stejně tak se z cizího rozdávají šálky čaje a dobrá mzda a dny volna. Socialistům toto šlo vždy velice dobře.

Škoda, že se nikdo na nic nezeptal oné ženy. Možná by se tito levičáci dozvěděli, jak je každá vydělaná libra dobrá, a jak jsou tito lidé za fyzickou práci, kterou oni pohrdají, vděční.

Komentáře

komentáře