Šéf rakouských identitářů deportován z Londýna. Levičáci napadli ve městě Tommyho Robinsona

0
Foto: Facebook

Šéf rakouských identitářů Martin Sellner a jeho přítelkyně a aktivistka Brittany Pettibone byli v pátek zadrženi v Londýně na letišti pro údajný úmysl “vyvolávat nenávist a napětí mezi komunitami”. To vše v zemi, která dovoluje v zemi kázat stovkám nenávistných salafistických kazatelů.

Sellner měl promluvit v Hyde Parku na známém Speakers Corner, což je místo, které má Evropa spojena se svobodou slova. Britská vláda se nicméně asi tak bála Sellnerových slov, že jej raději zadržela.

Aktivisté britské Generace Identity mají v úmyslu zítra v Hyde Parku jeho projev přečíst sami.

Mezitím kanadská aktivistka Lauren Southern živě odvysílala na Twitteru, že mluvila se svou zadrženou kamarádkou Brittany, a že prý budou oba zítra z Anglie deportováni. Je třeba říct, že v případě islámských radikálů britské úřady tak rychlé nikdy nejsou a proces vyhoštění se často vleče i několik let z důvodu obav, aby nebyla porušena jejich “práva”. Jedním z důvodů deportace identitářské dvojice prý mělo být i to, že se plánovali sejít s Tommy Robinsonem.

Ten byl dnes v Londýně napaden levičáky. Celé video se má objevit dnes později večer tak zatím jen kousek.

Jak psal na Twitteru jeho kolega Caolan Robertson, kameramanka byla sražena k zemi a kopnuta do hlavy. Další kameraman napaden. Vybavení rozbito.

Komentáře

komentáře