Lauren Southern nevpuštěna do Británie. Hrozí jí zákaz do celé mizerné EU

0
Lauren Southern, Facebook

Schengenský prostor nebyl vymyšlen jen jako prostředek k volnému cestování Evropanů a turistů po Evropě, ale také jako prostředek, jak zákazem vstupu do jedné země znemožnit vstup do jakékoliv země EU. Pokud jste evropského původu a máte například americké občanství a máte názory korespondující s většinou Evropanů, ale ne té marxistické bandy z Evropské unie, do vlasti svých předků se nepodíváte.

Stalo se to už mnohým a nyní se to zřejmě stane kanadské aktivistce Lauren Southern. Ta byla v posledním roce v Evropě několikrát. Ostatně jako odvážná novinářka cestuje po celém světě a v produkci je její důležitý dokument z Jižní Afriky.

Lauren byla dnes ráno na cestě z Francie do Velké Británie, ale poslala tweet z auta francouzské policie, že byla zadržena podle zákona o terorismu, protože se měla dopustit rasismu. Ještě vtipkovala, že policistům do protokolu uvedla, že se identifikuje jako Pakistánka, a policisté svázáni nesmyslnou politickou korektností to zapsali.

Situace je ale vážnější. Tommy Robinson sdílel dokument, který Lauren dostala z britské strany a který ji viní, že 24.2. v britském Lutonu rozdávala “rasistické” letáky. O co v Lutonu šlo? Lauren spolu s nedávno zadrženou aktivistkou Brittany Pettibone a video žurnalistou Caolanem Robertsonem, který je gay, v silně muslimském Lutonu rozbalili provokativní stánek v duhových barvách a “agitovali”, že Alláh je bůh gayů. Chápejte. Jasná narážka na nesmyslný dvojí metr, kdy vám, pokud nejste muslim je tlačeno do hlavy, že musíte různé sexuální odchylky maximálně tolerovat, ale pokud jste muslim, je vám z náboženských důvodů jejich maximální netolerance tolerována.

Britská policie to ze strany Lauren vyhodnotila jako rasismus (islám je rasa?) Podle dokumentu její přítomnost v Británii představuje “hrozbu pro společnost a veřejnou politiku Spojeného království”.

V praxi Schengenu je zákaz vstupu do jedné země zákazem vstupu do všech zemí Schengenu. Znamená to tedy, že se Lauren nebude moci podívat ani do Prahy, ačkoliv zde úroveň marxistického šílenství jako v Británii zatím vnímáme jen v některých médiích a některých kavárnách a většina lidí i politiků v naší zemi by si s Lauren jistě podala ruku. Přesto se k nám nebude moci podívat.

O víkendu zadržení Martin Sellner a jeho přítelkyně Brittany Pettibone jsou již zpátky ve Vídni, kde na ně s kamerou čekal neúnavný Tommy Robinson a jejich přátelé.

Komentáře

komentáře