Ironie: Bernie Sanders byl na demonstraci proti zbraním hlídán ozbrojenou ochrankou

0

Asi jako agitátoři za otevřené hranice, kteří pak u sebe nechtějí ubytovat žádného imigranta, se musí v USA cítit politici, kteří volají po zákazu držení zbraní, a na každém kroku se nechají doprovázet ozbrojenou ochrankou. Tak jako komunistický kandidát na prezidenta, Bernie Sanders.

Podobně jako u nás, kde mladí lidé agitují za radikální společenské změny, této taktiky využívají i liberálové v USA, kteří do předních řad své propagandistické kampaně vysílají děti. Nejnověji ve věci odzbrojení amerických občanů a omezení druhého dodatku Ústavy. Tak jako v každé autoritářské společnosti. Že je tato agenda blízká marxistovi Sandersovi není žádný div.

Zjevně nikomu z těchto lidí ale nepřišlo divné, když se Sanders ve středu objevil na shromáždění proti NRA (National Rifle Association – lobby držitelů zbraní v USA), agitovat proti zbraním, a byl obklopen ozbrojenou ochrankou i ozbrojenými strážci zákona. Privilegium, které se obyčejným lidem, když se ocitnou tváří tvář zločinu, nikdy nedostane.

Komentáře

komentáře