Kouzlo globalizace: Afričané znásilnili dvě Holanďanky v belgickém hotelu

0
Foto: bert76 / Wikimedia Commons

Úřady v belgických Antverpách vyšetřují skupinové znásilnění dvou mladých holandských žen skupinou pěti Afričanů. Zatím byli zatčeni tři z nich.

Holanďanky přijely do Antverp na víkend. V pátek šly na diskotéku, kde se daly do řeči s pěti Afričany a pak už si toho moc nepamatují. Podle policie jim zřejmě “někdo hodil něco do pití”.

Jeden z Afričanů pak omámenou dvojici doprovodil na jejich hotelový pokoj a pustil za sebou své čtyři kumpány. Recepční ráno v půl desáté viděl pětici Afričanů společně odcházet. Ženy se vzbudily o hodinu později dezorientované a uvědomily si, že byly znásilněny. Když jim recepční řekl o pětici mužů, došlo jim, co se stalo, a byla přivolána policie. Ta zjistila, že pětice si z pokoje žen odnesla i jejich mobilní telefony a peníze. Ženy podaly trestní oznámení a vrátily se do Holandska.

Jaké bylo pro zaměstnance hotelu překvapení, když se v neděli večer v hotelu objevil jeden z Afričanů a po ženách se sháněl. Zaměstnanec okamžitě zavolal majitele hotelu a ten prý s pomocí svého psa Afričana na místě zadržel a přivolal policii. Čekání na ní prý bylo “17 nejdelších minut” jeho života.

S jedním zatčeným byla policie schopna najít druhý den i další dva. Po zbylých dvou se pátrá.

Komentáře

komentáře