BBC, britská veřejnoprávní stanice, se hájí, proč neinformovala o skandálu s pakistánskými pedofily

0

U nás máme Českou televizi, v Británii mají BBC. A i v Británii se jejich veřejnoprávní televize věnuje tématům, které sledují jednu určitou agendu. V britském, ale i našem případě, je to agenda “neohrozit globalismus”. To se může projevit i tak, že pokud se stane něco, co by mohlo tuto agendu ohrozit, prostě o tom neinformujete.

Šéfredaktor zpravodajství vysvětluje, proč BBC neinformovala o odhalení skandálu se zneužíváním mnoha britských dívek Pakistánci v Telfordu. BBC přiznala, že v této věci stanice kvůli svému neinformování o věci obdržela stovky stížností.

Kauza, která se týká zneužívaných britských dívek, prý byla potlačena kvůli otravě ruského špiona a smrti Stephena Hawkinse. Přitom obětí je podle většiny informací okolo jednoho tisíce a ke zneužívání docházelo čtyřicet let.

Kvůli tomu, že BBC o případu neinformovala, už stanici obvinila konzervativní poslankyně, že “nehájí bílou dělnickou třídu”. Když BBC konečně o kauze začala informovat, soustředila se na výpovědi jednoho policisty, který zprávy označil za “senzační”.

Komentáře

komentáře