Domů Pevnost Evropa Potkal se Turek, Palestinec a Afričan, ale vtip z toho nevznikl

Potkal se Turek, Palestinec a Afričan, ale vtip z toho nevznikl

0
Foto: Video Bloc

Hádka v šatně sauny v německém Wuppertalu mezi skupinou cizinců skončila na parkovišti pobodáním jednoho z aktérů, píše Die Welt.

Šlo o malichernost. Turek, Palestinec a černoch se pohádali o místo v šatně. Hádka se přesunula na parkoviště, kde Palestinec černochovi zasadil ránu nožem do zad. Jeho turecký kamarád se k tomu připojil a krvácejícímu černochovi přidal rány, které si vyžádaly 27 stehů. Afričan nicméně zranění překvapivě přežil.

Ta pravá legrace ovšem nastala u soudu. Obžalovaní po vynesení rozsudku hlasitě protestovali. Turek, který dostal osm let, křičel: “Za co? Za zasranýho negra? To není spravedlnost! Jste nacisti!” Při svém řádění dokonce zranili jednoho ze členů justiční stráže.

U soudu se řešil i možný rasový motiv. Konečně se jednalo o příslušníky různých etnických skupin. Palestinec přiznal, že ač je sám cizinec, skupinu přátel zraněného Afričana označil za “barevné”. Obžalovaný Turek měl sebou v soudní místnosti zase skupinu přátel s tetováními radikálních tureckých skupin, kteří při jednání vykřikovali Allahu Akbar.

Komentáře

komentáře