Pařížský taxikář hrozil zabitím pasažérovi, když zjistil, že je izraelský Žid

0

Izraelský turista na návštěvě bratra v Paříži tvrdí, že mu taxikář hrozil podřezáním, když během jízdy zjistil, že jeho pasažér je izraelský Žid. Ronen Edri se se svým příběhem svěřil tento týden izraelské televizi, a řekl, že to byl nejděsivější moment jeho života.

“Chytil jsem si taxi, a zeptal se řidiče, zda mě odveze na adresu, kde bydlí můj bratr.” Poté, co řidiče požádal, aby ztlumil rádio, se ho řidič zeptal: “Kdo jste? Kdo si myslíte, že jste? Nežijete tu, nemáte tu žádná práva, ani vám tohle auto nepatří.”

Řidič mu prý nadával francouzsky a řekl: “Ukážu ti, co muslimové dělají s lidmi, jako jsi ty.” Řidič pak někomu volal a Izraelec si hovor natočil.

“Zvedl telefon a slyšel jsem, jak s někým mluví francouzsky. Pochopil jsem, že rozhovor je o mně a nahrál jsem je. Poslal jsem to bratrovi, který mi řekl, že o něm řidič mluví jako o zkurvysynovi a že mu prý v autě podřízne krk.

Byly to však jen plané řeči. Řidič Izraelce dovezl kam chtěl. Jen když se snažil vystoupit a byl jednou nohou venku, řidič se rozjel a Izraelec musel vyskočit za jízdy, při čemž si vymkl kotník.

Komentáře

komentáře