Ve Vídni byl otec vážně nemocné dívky vyhozen z nemocnice zahalenou muslimkou

0
krone.tv

Ve vídeňské nemocnici došlo k nechutnému incidentu. Otec vážně nemocné dívky chtěl vejít do jejího pokoje na návštěvu, ale s dcerou pokoj sdílela i žena v muslimském závoji. Následovala scéna, která nemá v Evropě co dělat, píše Krone.

Muslimka se s mužem začala hádat, že do místnosti smějí jen ženy, a ať okamžitě odejde. Na posteli tam ale ležela jeho dcera! Nemocniční personál, který se na místo seběhl, místo aby dal muslimce nějaká sedativa, otci dívky poručil, aby z nemocnice odešel.

Dívka trpí velmi vážnou nemocí, kvůli které musí každých šest měsíců na jednu noc do nemocnice, kde leží “na kapačkách”. Protože vedlejší účinky léčby mohou být smrtelné, rodina jí vždy doprovází a jinak tomu nebylo ani teď.

Sotva ale prý muž vešel dovnitř, a začal mluvit, za zástěnou jedné postele, se ozval křik a nadávky. Zpoza zástěny se vynořila zahalená muslimka a začala se ptát, co tam muž dělá a nařizovala mu, ať okamžitě vypadne. Muži na nějaké muslimce nezáleželo, kvůli ní do pokoje nepřišel. Chtěl být se svou dcerou. Přivolaní doktoři s ochrankou ale muže požádali, aby okamžitě opustil nemocnici. A to se také stalo. Muž byl za doprovodu ochranky vyveden z nemocnice, kde ležela jeho vážně nemocná dcera, protože si to tak přála muslimská pacientka.

Muž nechápe, jaktože byla žena i přes zákaz zahalování se na veřejnosti zakryta závojem. To ale nemocnice odmítla, v jejích prostorách se jakékoliv roušky prý nosit mohou.

Otec má na to jiný názor. “Nemáme problém s jinými náboženstvími. Každý si může věřit čemu chce. Ale máme problém, když jedno jasné porušení zákona není potrestáno, a my, běžní rakouští občané, se těmto radikálním menšinám musíme poslušně podřizovat a tolerovat jim cokoliv. To není možné.”

Komentáře

komentáře