Hodnocení krásy Miss Anglie se mění. Do finále jde neatraktivní Asiatka v hidžábu

0
Maria Mahmood. Nepřirozená, zmalovaná.

Bez ohledu na to, jak může být soutěž ženské krásy pro někoho povrchní, my Evropané máme určitý standard, podle kterého považujeme ženu za více či méně atraktivní. V západní Evropě to mají posledních pár desítek let těžší, protože si nechali přijít lidi z celého světa, a jak víme, standardy krásy jsou všude jiné. Ve snaze být politicky korektní, neurazit a vyhovět všem, se tak ve finále potkávají dívky, které jsou úplně jiné a které nelze evropským okem objektivně hodnotit. Příkladem je muslimka Maria Mahmood, která má do finále Miss Anglie namířeno.

Jak je vidět z fotky, dívka je zmalovaná, má nadváhu, v obličeji není příliš atraktivní, alespoň z pohledu Evropana zmlsaného krásou evropských žen, a svou další “krásu” umně skrývá pod všezahalujícím hábitem. Před lety by jste si řekli, že se jedná o vtip. V nové Evropě je to ovšem realita.

Její hábit nevadil. Gender došel už i do soutěží miss a dívky už se v bikinách nepředvádějí. Součástí soutěže je ovšem i plavání, kterého už se Maria zřejmě účastnit odmítá. Ale s tím by určitě nebyl ze strany korektních organizátorů problém. Hlavně neurazit.

Možná není náhoda, že se Maria do finále probojovala z Birminghamu, kde už bílí tvoří jen slabší polovinu obyvatel a je to nejvíc multikulturní město v Británii. Zde už mají vkus nastavený jinak.

Komentáře

komentáře