Návštěvnost a čtenost Středoevropana v březnu

0
Foto Hulton Archive/Getty Images

Je to málo platné, články na Středoevropanovi čtete stále víc a já to beru jako pozitivní vzkaz. V březnu se hlavně konečně podařila zlomit hranice 400 tisíc shlédnutí.

Konkrétně měl web a články na něm za březen 420 187 shlédnutí. Těší mě, že tento můj samostatný projekt nechal daleko za sebou například levicový Deník Referendum, který má alespoň podle tohoto zdroje shlédnutí 261 098. Soupeřit s levicí ve všech směrech mě baví.

Podle grafu můžete vidět, že návštěvnost je kolísavá. S každým nárůstem v jednom měsíci jakoby přišel další měsíc, který je o něco slabší, aby ten další byl zase o kus silnější.

Vzrostlo i průměrné denní shlédnutí webu. V březnu překonána hranice 13 tisíc za den. Konkrétně to bylo 13 600 shlédnutí za den v průměru.

Odkud jste na web chodili? Samozřejmě nejvíce z Čech a v závěsu ze Slovenska, ale i z celé Evropy a v podstatě z celého světa.

Nejčtenějším článkem byl v březnu ten o Tommy Robinsonovi v Římě. Měl 20 272 shlédnutí.

Tommy Robinson v Římě knockoutoval migranta, který ohrožoval jeho štáb

Špatně to nevypadalo ani na Facebooku. Středoevropanovi fandí přes 16 tisíc lidí, přes 17 tisíc ho sleduje. Za posledních 28 dní měly příspěvky na našem Facebooku dosah přes milion, což je také rekord a počet shlédnutí videí za to samé období byl 734 177. To je skvělé.

V dubnu pokračujeme ve stejném duchu. Poctivě odzdrojované články o událostech z Evropy a světa, o kterých mainstream nemluví, protože mainstream je nástrojem globalistů a s pravdou si žongluje po svém. Díky za přízeň.

Komentáře

komentáře