Německé policejní odbory navrhují zabavovat radikálním muslimům děti

0
Rainer Wendt, šéf odborů DPoIG, foto: DPA

Antisemitismus v německých školách je tak rozšířený, že by úřadům mělo být dovoleno zabavovat děti antisemitským rodičům, tvrdí vysoce postavený policejní úředník.

“Úřady musejí proti antisemitismu jednat rozhodně včetně situací, kdy agrese přichází od migrantů,” tvrdí Rainer Wendt, šéf německých policejních odborů (DPolG) pro Augsburger Allgemeine.

“Pokud jsou děti vychovávány jako antisemité, neměli bychom se bát je od jejich rodin brát,” dodal. Jedná se o poměrně nebezpečnou myšlenku, která se může obrátit i vůči různým disidentům, které by tak establishment mohl vydírat hrozbou odebráním dětí. Řešením problémů s migranty je jejich repatriace do jejich vlastí, či zemí kulturně podobných, a nikoliv zavádění podobných programů. Konečně, co by Německo s takto odebranými dětmi dělalo?

DpolG jsou druhé největší německé policejní odbory, které mají 94 tisíc členů. Wendt je v jejich čele od roku 2007 a vůči zločincům má v médiích často tvrdé poznámky.

Josef Schuster z Ústřední židovské rady v Německu potvrzuje, že Německo má problém s antisemitismem a jeho původcem jsou migranti.

“V některých částech velkých měst lidem radím, aby se jako Židé neidentifikovali. Zkušenost ukazuje, že otevřené nošení jarmulky nebo přívěsku s Davidovou hvězdou stačí, aby vás někdo verbálně nebo fyzicky napadl.” A ukázal na muslimské migranty, kteří přicházejí z kultur s nulovou tolerancí vůči Židům.

Komentáře

komentáře