Senior v Londýně ve svém domě zabil lupiče. Je podezřelý z vraždy

0
Matt Young

Policie zatkla londýnského seniora a podezřívá ho z vraždy ozbrojeného lupiče, který byl ubodán při vloupání do jeho domu v Londýně.

Muž, kterému je 78 let, a jeho žena, spali v ložnici, když muže probudily zvuky a v domě objevil dva muže, kteří zde loupili.

Jeden z lupičů měl v ruce šroubovák a mezi ním a seniorem došlo k potyčce, která se přesunula do kuchyně. Majitel domu při ní utrpěl lehká zranění na ruce a další, která nejsou život ohrožující.

Nicméně lupič při boji utrpěl ránu do hrudníku, a ačkoliv se na místě objevila sanitka, která ho převezla do nemocnice, krátce po převozu zranění podlehl.

Policie oznámila, že byla přivolána k loupeži a popsala, jak jeden z pachatelů při vyrušení dál pokračoval ve vykrádání, zatímco druhý, ozbrojený šroubovákem, zatlačil seniora do kuchyně.

Senior skončil v cele nejprve za těžké ublížení na zdraví, což se později změnilo na podezření z vraždy. Po druhém lupiči se pátrá.

Věřme, že vyšetřování je jen formalita, a starý muž bude podezření zbaven. Ve městě, které je pohlceno kriminalitou, jakou nikdy předtím nezažilo, kde má policie 10 tisíc příslušníků podstav a řeší jen závažné trestné činy a “nenávist” na internetu, kde lidé nemají právo držet zbraň a jsou tak zločincům vydáni na milost, tam odpovědnost za svůj život nese pachatel trestného činu.

Komentáře

komentáře