Kanadský premiér udělal stejnou chybu jako Merkelová a přes hranice už se valí migranti

0
Kanadský premiér Trudeau jako Sikh

Můžeme to nazývat chybou nebo záměrem, každopádně kanadský premiér Trudeau své zemi pěkně zavařil. Jeho tweet o vítání uprchlíků je už z ledna 2017, ale následky cítí Kanada i teď a vše se stupňuje.

Trudeau tehdy napsal: “Vy, kdo utíkáte před perzekucí, terorem a válkou, Kanaďané vás přivítají bez ohledu na vaší víru. Diverzita nás činí silnějšími. Vítejte do Kanady.”

Tweet, který byl čistě iniciativou fanatického liberála a beta muže Trudeaua, nebyl nijak konzultován s vládními úředníky, a tak například z kanadské ambasády v Mexiku přišel dotaz, jak má ambasáda po premiérově tweetu reagovat na zvýšené žádosti uprchlíků o azyl.

Stalo se přesně to, co před třemi roky v Německu, kdy kancléřka Merkelová “pozvala” uprchlíky celého světa, a jaké bylo překvapení, když se opravdu vydali na cestu.

Od premiérova tweetu se do Kanady přes hranice z USA valí vysoký počet migrantů, hlavně Haiťanů, kteří míří do francouzsky mluvící provincie Quebec. Podle médií jich už přišly desetitisíce, někteří byli chyceni s dětskou pornografií.

Kanada je sice obrovská země, ale nemůžeme si představovat, že tito lidé se o sebe dokáží postarat tak, jako kdysi bílí pionýři, kteří si někde v divočině postavili chatu a žili z toho, co dala země a stali se páteří Kanady. Moderní migranti přijdou do velkých měst a mají před sebou nataženou ruku.

Například v Montrealu muselo město předělat část olympijského stadionu na ubytovnu žadatelů o azyl.

Jen o velikonočním víkendu přešlo hranici z USA do Quebecu nejméně 500 žadatelů o azyl.

Komentáře

komentáře