Skotská “národní” strana chce Skotsko zaplavit imigranty

0

Nechat hranice Skotska po Brexitu otevřené nelimitovanému počtu imigrantů je prý pro Skotsko vrcholná priorita. V Bruselu to prohlásila Mairi Angela Gougeon, poslankyně za Skotskou národní stranu.

Zájmy Skotska jsou v tomto směru ekonomické. Pokud by prý Skotsko omezilo pohyb občanům EU, a to je dnes v podstatě kdokoliv, kdo se nějak dostane k občanství některého státu EU, přišlo by o 10 miliard liber. Skotská národní strana argumentuje obehraným “stárnutím” populace a že “bez imigrantů nebudou obsazena pracovní místa”.

Skotsko dokonce spustilo kampaň za 6 milionů liber, která má do země přilákat imigranty, studenty a turisty s tím, že “Skotsko je jednou z nejvíce otevřených zemí světa”.

“Skotsko je vítající, Skotsko je multikulturní”, tvrdí iniciativa, která do země nedávno dostala 2000 Syřanů a chce více prosazovat feminismus a LGBT aktivismus.

Je vážně ostudné, že politická strana, která si říká národní, ve skutečnosti usiluje o etnickou proměnu své země a fakticky přispívá ke skotské genocidě. Řešením “stárnutí populace” přeci není přijetí milionů lidí ze zcela jiného etnického a kulturního prostředí, ale investice do porodnosti vlastních lidí a podpory mladých rodin. To je z dlouhodobého hlediska ten nejlepší plán.

Komentáře

komentáře