Kdo z českých politiků hájí útok na Sýrii?

0

Tak jako před 15 lety, kdy došlo k útoku na Irák na základě lživého tvrzení, že má Irák zbraně hromadného ničení, a i před rokem, kdy USA bombardovaly Sýrii na základě “důkazů” o použití chemických zbraní Assadem, což před dvěma měsíci vyloučil americký ministr obrany Mattis s tím, že o tom nejsou žádné důkazy, i nyní došlo k útoku na Sýrii na základě tvrzení islamistů, která dosud nebyla ověřena nezávislými experty a jiné důkazy nejsou.

Chemický útok u Damašku, ke kterému neměl Assad vůbec žádný důvod, ale jeho islamističtí a globalističtí nepřátelé důvody všechny, vyvolal dnes v noci reakci USA, Británie a Francie, které na Sýrii poslaly rakety.

Kromě toho, že k použití chemických zbraní zřejmě skutečně došlo, nevíme víc. Víme to, že chemické zbraně v minulosti použili islamističtí rebelové, nikoliv Assad. Vyjádření Američanů, Macrona a dalších mluví jen o “nezvratných důkazech”, ale takové “důkazy” už jsme tu v minulosti měli a pokaždé se ukázaly, že byly falešné.

A v této situaci, kdy by měl slušný člověk být minimálně zticha, nebo požadovat zveřejnění těchto důkazů, někteří naši politici útok na Sýrii chválí.

Pane Pospíšile, proč jste na straně islamistů? Viděl jste důkazy?

Pane Kalousku, viděl jste důkazy, nebo jen věříte? Věřil jste i v případě Iráku před 15 lety?

Pane Teličko, proč ten trapný útok na Hrad? Proč podporujete útok na Sýrii na základě nezveřejněných “důkazů”? Proč máme podporovat každé svinstvo, které udělá náš “spojenec”? Máme podpořit i turecký islamistický útok v severní Sýrii, protože jde o člena NATO?

Proč české ministerstvo zahraničí vyzývá k nezávislému vyšetření chemického útoku v Sýrii a zároveň chválí útok na Assada jako “vzkaz”, aniž by výsledky nezávislého šetření znalo? Tweety MZV sdílel jak Babiš, tak Stropnický, berme to tedy jako jejich názory.

Pane Fialo, můžete nám říci víc k důkazům, které jste jistě viděl, a na jejichž základě píšete takové statusy?

Komentáře

komentáře