Žadatel o azyl v Německu popadl cizí dítě a skočil s ním před přijíždějící vlak

0

O neskutečném štěstí mohou mluvit rodiče pětiletého německého chlapce ve Wuppertalu, kterého před jejich očima na perónu nádražní stanice najednou popadl cizí muž a skočil s ním před přijíždějící vlak. Chlapec vyvázl jen s drobnými poraněními a útočník je zcela nezraněn.

Podle policie třiadvacetiletý útočník dorazil do Německa před několika lety jako žadatel o azyl a policie o něm již má záznamy. Příští měsíc měl být deportován zpět do Indie. Ind u výslechu o svých motivech nepromluvil a soudce jej poslal kam jinam než na psychiatrii.

Chlapec čekal ve stanici se svými rodiči a dvěma mladšími sourozenci, když byl Indem chycen a oba skončili v kolejišti. Ačkoliv řidič vlaku nebyl schopen včas zastavit, vlak byl dostatečně vysoký, aby nad oběma přejel a nic se jim nestalo. Ty vteřiny, kdy byl chlapec pod vlakem, musely být pro jeho rodiče nejdelšími momenty v jejich životě.

Média nijak neinformují o tom, co se s Indem stalo, když vlak přejel, a lidé na nástupišti museli zjistit, že je nezraněn.

Komentáře

komentáře