Malá Němka zbita ve škole muslimkami. Učitelka: Tak ať nosí šátek a neříká, že je Němka

0
Islám je v Německu na vzestupu

List Bild zveřejnil příběh matky dívky z dominantně neněmeckého města v Německu, Frankfurtu nad Mohanem, která byla ve škole šikanována svými muslimskými spolužačkami do takové míry, že se bála chodit do školy.

Přitom dívka podle slov matky pochází ze smíšeného manželství. Otec je “jižan” a matka Němka. Každopádně rodiče i dívka jsou křesťané a na dívce její míšený původ není tak zřejmý.

“Má blond vlasy, žádný šátek, má německo-hebrejské jméno – a jsme křesťané!” Vysvětluje její matka. “Má dcera se v páté třídě nervově sesypala. Měla modřiny a hrozný strach chodit do školy. Byla bita a po cestě do školy verbálně napadána. Její třídní učitelka řekla jen: ‘Vaše dcera nemusí říkat, že je Němka. A kromě toho jí můžete dát šátek!’ Změnili jsme školu a od té doby je vše lepší.”

Problémy jsou s dětmi ze salafistických rodiny, které mají vliv i na umírněné muslimy. Radikální děti určují pravidla. Pokud se jako německé dítě mezi nimi ocitnete v menšině, nemáte šanci. Buď se jim přizpůsobíte, nebo dopadnete jako zmíněná holčička.

Komentáře

komentáře