Oběť zasažená silnou kyselinou zemřela po 11 dnech. Anglie čelí nepřetržitému teroru

0

Ať už se nám na České republice nemusí líbit mnoho věcí, zatím a snad nikdy, nám po ulicích neběhají nikým nezvaní hosté, kteří bodají do druhých nožem, nebo je polévají kyselinou. V Anglii se toto děje přímo v epidemických rozměrech.

Joanne Rand byla navštívit ve Frogmooru v Buckinghamshire hrob své dcery a po jeho návštěvě se na náměstí plném lidí posadila na lavičku. V tu chvíli se stala obětí konfliktu úplně cizích lidí, které nikdy neviděla a kteří ani neměli v Anglii co dělat. Xeneral Webster tam s otevřenou lahví plné kyseliny ohrožoval jistého Saqiba Hussaina, kterému chtěl ukrást kolo.

Arabovi se podařilo láhev v rukou černocha vykopnout a tím tak od sebe odvrátit nebezpečí. Jenže obsah láhve zasáhl sedící Joanne, která okamžitě pocítila velice silnou bolest. S těžkými popáleninami vběhla do nejbližšího obchodu, kde zoufale volala o pomoc.

Lékaři její zranění nejdřív dostali pod kontrolu a Joanne mohla dokonce vypovídat a popsat, co se stalo. Jenže po několika dnech jí začaly selhávat orgány a po 11 dnech od útoku zemřela.

Ačkoliv černoch Webster neměl v plánu Joanne ublížit a jeho obětí měl být Arab Hussain, soud ho uznal vinným ze zabití a dalších trestných činů, včetně nošení samurajského meče na veřejnosti v centru Londýna.

Nyní bude tento zcela zbytečný člověk ve vězení na mnoho let za peníze britských pracujících.

Komentáře

komentáře