Skotská karatistka se ubránila ilegálům, kteří ji chtěli znásilnit, kopem do rozkroku

0
Ilustrační foto

Skotská karatistka se dokázala ubránit útoku dvou nelegálních migrantů, kteří se jí pokusili znásilnit. Skotská média informují, že k incidentu došlo ve městě Forfar, kde se žena v noci vracela z klubu a cestu jí zastoupil Mohammad Islam a Shebab Smekramuddin.

U soudu s útočníky zaznělo, že si žena po odchodu z klubu všimla dvojice, jak na ní zírá. Pokračovala dál v chůzi hlavní ulicí, když se před ní najednou objevil jeden z nich. Ze záznamu pouličních kamer vyplynulo, že ji oba muži sledovali asi 300 metrů.

Zatímco se jeden z nich ženy zeptal, zda chce doprovodit domů, aby zaujal její pozornost, druhý ji zezadu srazil na zem.

Jenže chlapci se přepočítali a jejich plánovaná oběť se ukázala být tvrdým oříškem. Namísto slabé a poddajné ženy najednou čelili skotské bojovnici, která je zasypala údery rukou, hlavičkou na nos a v případech obou násilníků i dobře mířenými kopy do rozkroku. Díky své obraně se jí podařilo uniknout.

“Zatmělo se mi před očima. Pomyslela jsem si, že budu znásilněna,” vypověděla u soudu.

“Incident na mě zanechal stopy. Mám stavy paniky a úzkosti. Cítím se velmi nekomfortně a v nebezpečí.”

Že jí chtěli znásilnit, a nikoliv okrást, o tom podle státního zástupce svědčí fakt, že si žena při konfliktu odložila na zem tašku, ale dvojici to nezajímalo. Kdyby se žena nebránila, zcela jistě by skončila znásilněna.

Přesto soud dvojici nakonec neuznal vinnou z pokusu o znásilnění ale jen z útoku. Což vyústí v mnohem mírnější trest.

Nebude to jistě poslední případ. Jak Středoevropan informoval, Skotská “národní” strana chce zemi zaplavit neevropskými imigranty kvůli “stárnutí populace”. Například ve Švédsku je drtivá většina pachatelů sexuálních trestných činů právě z prostředí neevropských imigrantů.

Komentáře

komentáře