Muslimský pedofil si vzal patnáctiletou Švýcarku, aby s ní mohl mít sex

0
Ilustrační foto

Nezaměstnaný muslimský migrant z Tuniska byl shledán vinným ze zneužívání dítěte poté, co měl sex s patnáctiletou švýcarskou dívkou, se kterou se měl údajně oženit v roce 2016 během Ramadánu.

Tunisan (40) měl dívku, která tehdy tvrdila, že jí je 19, potkat v roce 2016 a uzavřít s ní sňatek poté, co se rozvedl se svou tehdejší ženou.

Tunisan měl prý podezření, že dívka, která je švýcarskou konvertitkou k islámu, není zletilá a ačkoliv mu to potvrdila i její matka, ve vztahu s ní pokračoval.

Ve všech ohledech nekompatibilní dvojice spolu měla následně ještě oficiální svatební obřad v mešitě v Lausanne, ačkoliv legální věk pro manželství je ve Švýcarsku 18 let. Imám mešity nicméně vše popírá.

Po manželském obřadu se Tunisan na čas vrátil do vlasti, kde se později dozvěděl, že jeho nová žena mu byla nevěrná. Rodiče dívky po celou dobu nevěděli, že je jejich dcera vdaná za čtyřicetiletého Tunisana. Když se to dozvěděli, nahlásili ho policii.

Na začátku minulého týdne byl tento migrant, který měl údajně bít i své pětileté dítě, odsouzen k pětiletému podmíněnému trestu a pokutě 12 tisíc švýcarských franků.

Komentáře

komentáře