Britka naletěla obludě. Skončila na dva týdny v domě v Itálii jako sexuální otrokyně

0

Kdo ví, co se ženě ze severní Anglie honilo hlavou, když se na Facebooku seznámila s migrantem z Burkina Faso jménem Mamaou Jallow, a rozhodla se s ním žít. Její podivný nápad skončil v domě v Itálii, kde jí Mamadou a jeho dva přátelé dva týdny znásilňovali, než se jí podařilo dostat do bezpečí.

Žena za Afričanem nejprve odešla do Německa, kde s ním chtěla žít. Ale ten musel Německo opustit poté, co zde pobodal během hádky kvůli drogám jiného muže.

Díky otevřeným hranicím se dostali do Itálie, kde ženě Mamadou nejprve vyprázdnil její bankovní účet a pak ji zavřel do izolovaného domu v Rosarnu na jihozápadě Itálie, kde se k němu připojili dva jeho soukmenovci z Mali, a ženě tím začaly dva týdny znásilňování.

Možná si to tak i představovala, ale po dvou týdnech toho měla dost a když se jí podařilo dostat ke svému mobilnímu telefonu, zavolala své rodině, která zalarmovala policii a ženě se podařilo uniknout.

Rodina mezitím již kontaktovala Interpol, protože o ženě několik měsíců nic nevěděla. V Evropě bez hranic se lehce ztratila a nikdo o ní nic nevěděl. Italská policie ženě zavolala na její číslo a přesvědčila jí, aby z domu uprchla a dala ji informace kam má jít. Krátce po jejím útěku bylo vypečené africké trio zatčeno a čelí hned několika obviněním.

Komentáře

komentáře