Milo Yiannopoulos vyhozen levičáky z baru na Manhattanu

0

Konzervativní aktivista Milo Yiannopoulos si chtěl jen v neděli zajít v New Yorku na drink. Ke své smůle vlezl do baru, kde zrovna vysedávali lidé z organizace Američtí demokratičtí socialisté, kteří ho v rámci demokracie vyhodili.

Milo, který o sobě tvrdí, že je částečně židovského původu, je otevřený gay a jeho manželem, pokud se to tak dá nazvat, je černoch. Nicméně má velice svobodné názory, což se dostává do konfliktu s levicovými autoritáři prosazujícími ať již zmíněny demokratický socialismus, feminismus, transgenderismus a další perly.

Milo z incidentu zveřejnil delší příspěvek na Instagramu, kde se k celé věci vyjádřil:

“Právě do mě strkala a křičela na mě velká skupina v hospodě na Manhattanu a donutila mě odejít. Jeden z nich byl reportér pro Gizmodo. Křičeli z plných plic o nacistech a KKK. Nejdříve jsem chtěl zůstat, ale bránili mi jít k mému stolu a mé tašce a křičeli ať odejdu, a schylovalo se to k něčemu ošklivému. Trochu mě to vyděsilo (jen trochu!), možná proto, že mám teď ve svém životě co ztratit. Moje první myšlenka byla na Johna a že se nesmím nechat zranit nebo zabít. Nevím, jak bych svému černošskému manželi vysvětloval, že jsem byl zraněn pro to, že jsem stoupencem bílé nadvlády. Neměl jsem sebou ochranku, proto jsem prostě musel odejít. Nebudu jméno místa, kde jsme byli, jmenovat, protože obsluha byla velmi chápající a v pohodě. Ale Ježíši. Pro mě je teď nemožné si ve většině velkých amerických měst dojít na oběd, protože jsem v posledních volbách podporoval Trumpa a nemám rád feminismus.”

I was just shoved and screamed at by a big group in a pub in Manhattan and forced out of the place. One of them was a reporter for Gizmodo. They were screaming at the top of their lungs about “Nazis” and “KKK”. Initially I was going to stay put obviously but they blocked me from my table and my bag and yelled at me to leave and it was about to escalate into something ugly. It rattled me a little bit (just slightly!), perhaps because I have something to lose in life now. My first thought was John and not getting myself hurt or killed. I don’t know how I’d explain to my black husband that I got hurt for being a “white supremacist”. I didn’t have security with me so I had to just get out of there. I won’t name the place we were at because the staff were really understanding and cool about it. But jeez. It’s now impossible for me to safely go out for lunch in most major cities in America because I supported Trump at the last election and don’t like feminism.

Příspěvek sdílený MILO (@milo.yiannopoulos),

Komentáře

komentáře