Švédka nevěřila, že by ji ti afgánští kluci znásilnili. No a znásilnili

0

Švédka, která byla na Facebooku členkou skupiny proti deportacím migrantů, se snažila dokázat, že xenofobové nemají pravdu, když Afgánce nazývají nebezpečnými sexuálními predátory. Její experiment skončil na ubytovně žadatelů o azyl, kde jí dva Afgánci znásilnili.

Ke zločinu došlo loni v prosinci. Žena byla na nočním tahu, během kterého potkala dva afgánské “mladíky” a rozhodla se je doprovodit na jejich ubytovnu v Ljungby.

“Nikdy jsem se nebála lidí z jiných zemí. Říkala jsem si, že mluvit s nimi je velmi zajímavé,” vypověděla na policii.

Když dorazili na ubytovnu, věci nabraly rychlý spád. Pil se alkohol a jeden z mladíků se ženy začal dotýkat, ačkoliv ta mu dala rázně najevo, že si to nepřeje.

Klapka. Jeden z mladíků ji vaginálně i análně znásilnil, zatímco druhý chlapec na ní masturboval. Prý to bylo velice bolestivé, svěřila se žena.

Když ji pustili ven, žena okamžitě zavolala policii, která oba inženýry zatkla. Mladík, který provedl znásilnění, byl odsouzen na 15 měsíců vězení a musí zaplatit (z čeho?) pokutu 13 tisíc eur. Jeho kolega zaplatí (z čeho?) 2300 eur a do vězení nemusí. Ani jeden z chlapců nebude deportován.

Komentáře

komentáře