Záběry z propagačních videí ISIS, co nikdy neměly spatřit světlo světa

0

Vzpomínáte, jak se před třemi lety objevilo bizarní video z tréninku ISIS “komanda”, kde si džihádisté hráli na Chucka Norrise a vojenští experti jejich “umění” hrozně sepsuli? Připomeňte si ho zde:

Venku je nové video, tentokrát z Afghanistánu, ale jedná se o nepovedené záběry z natáčení, ke kterým se dostali Američané.

Zakluklenci v maskáčích na něm běhají v místnosti mešity dokola jako děti ve školce. Snaží se o synchronizované provedení kliků, ale někdo je vždy napřed, nebo naopak pozadu. Při sedlezích je pro některé džíhádisty důležitější si pořádně upravit kuklu, než držet s kamarády rytmus. Kapitolou samu pro sebe jsou přeskoky přes kozu, kdy kozu tvoří sehnutí bojovníci. Takovou estrádu hlupáků jste už asi dlouho neviděli.

Vtipný je i jakýsi semi-kontaktní sparring ve stylu izraelského paskvilu Krav Maga a také scéna, kde džihádisté, mnozí tentokrát již bez masek, proti sobě nejprve stojí a pak sedí a vzájemně na sebe míří samopaly.

V další scénce v pozadí probíhá jakýsi trénink a v popředí stojí trojice zakluklenců, z nichž jeden má nějaký projev. Jenže mu při něm pořád slézá kukla a on si jí musí stále upravovat.

A konečně islamistická kopyta jdou po horském svahu a jednomu uklouzne kecka po kameni a letí…

Tak co, dostali jste strach?

Komentáře

komentáře