Italská policie odposlouchávala cely Nigerijců podezřelých z vraždy Pamely. Co objevila?

0

Necelé tři měsíce po bestiální vraždě osmnáctileté dívky z Říma, Pamely, vycházejí na povrch nové šokující detaily. Díky nasazeným odposlechům v celách podezřelých Nigerijců se zjistilo, kdo měl řezničinu na svědomí.

K vraždě došlo 30.ledna. Druhý den byly v Maceratě nalezeny ostatky mrtvé dívky, které byly odděleny s chirurgickou přesností, poté nasekány na kousky a odkrveny.

Zavražděná Pamela tehdy utekla z odvykacího centra pro drogově závislé a u nigerijského drogového dealera Innocenta O. sháněla heroin. O pár hodin později skončila ubodaná a rozsekaná na kousky.

Jeden z kompliců Innocenta je na odposleších slyšet, jak říká, že Innocent dával části těla Pamely do záchoda, kde je omýval, a další části nechal zmrazit, aby se později mohly sníst. Ale také říká, že to prý nic nebylo, že už dělali horší věci.

Ty horší věci byly nalezeny v jeho mobilním telefonu. Policii se podařilo obnovit smazané fotografie. Ty zachycují snímky pořízené evidentně tímto telefonem, na kterých je vidět mučení nějakých mladých černochů. Na dalších je vidět pitvání zvířat.

Další komplic mluvil o svém životě drogového dealera v Itálii i o své minulosti gangstera v Nigérii. Innocent, jeho šéf, byl prý schopen z drogových kšeftů poslat domů do Nigérie rodičům 26 tisíc eur.

Ačkoliv byla Pamela zavražděna již v lednu, její pohřeb proběhne až 5.května v Římě. Očekává se účast mnoha lidí a pohřeb bude jistě jednou velkou demonstrací proti migraci.

Komentáře

komentáře