Děti prý rasismus neznají. Ve švédských školkách jsou ale bílé děti obětí těch nebílých

0
Ilustrační foto: Shutterstock

Levice zastává zcestný názor, že děti trpí jakousi barvoslepostí, a nerozlišují, jakou má jiné dítě barvu. O tom, že věda tento paskvil smetla ze stolu Středoevropan psal už před rokem.

Není ale ani třeba vědeckých výzkumů, abychom poznali, že děti odlišnost vnímají stejně silně, jako dospělí. Tisk ve Švédsku informuje o tom, jak roste násilí mezi dětmi už i v mateřských školkách. Ačkoliv, pro Švédsko typicky, média nezmiňují etnicitu dětí, na sociálních sítích si lidé servítky neberou. Bílé švédské děti se stávají obětí těch nebílých a školky musejí některé děti zamykat, aby je uchránily před násilím jiných dětí.

Rodiče prý tyto incidenty, ke kterým dochází v západní části města Göteborg, opakovaně hlásí policii a školní inspekci

“Můj syn se denně vrací domů s modřinami, šrámy a hrozbami smrti. Byl už zasažen vším možným od hraček, po kousky dřeva i tyčí do hlavy,” říká jeden rodič.

Další rodič se svěřuje, že děti se mlátí vším možným, dokonce i židlemi. Je mezi nimi prý hodně násilí a hodně sprostých slov. “Viděl jsem, jak byly děti kopány zezadu do hlavy.”

Kromě dětí jsou napadáni i zaměstnanci školek. V nich se prý nedají podnikat žádné běžné aktivity. Veškerá pozornost je věnována tomu, aby se děti navzájem nezranily.

Švédsko se řítí ze srázu, ale někteří naivkové si stále ještě myslí, že jsou na horské dráze, a jejich vůz nakonec dojede v pořádku.

Komentáře

komentáře