Afričan znásilnil na hřbitově 65-letou Němku. Prý chtěla sex, hájí se

0

Moenchengladbach. 12.února slyšeli lidé vracející se z karnevalu volání o pomoc z blízkého hřbitova. Okamžitě kontaktovali policii, která na místě spatřila muže ležícího na své oběti. Muž se pokusil o útěk, ale stopy ve sněhu ho zradily a byl dopaden.

Policie záhy zjistila, že bude řešit zajímavý oříšek. Nelegální africký imigrant začal lhát úplně o všem. Nejprve popřel, že se narodil v roce 1997 a řekl, že byl narozen v roce 2001. Prý mu to řekl jeho strýc. Důvodem je samozřejmě nižší sazba za jeho čin. Také odmítl, že je z Guiney, jak stojí v jeho dokumentech, ale z Angoly.

A nakonec stvořil fantastickou historku, jak mělo znásilnění prý proběhnout. S ženou prý měl nejdříve sex v parku. Žena prý byla opilá a když se jí chtělo močit, černoch jí prý pomohl sundat kalhoty. Po vykonání potřeby prý chtěla znovu sex a spadla na zem. Černoch prý uklouzl a spadl na ní.

Na dotaz, proč žena křičela ne, reagoval, že když po něm chtěla sex, on ji řekl, ať jdou raději domů, ale protože prý žena chtěla sex hned, řekla “ne, ne”.

Imigrant si zkrátka našel výmluvu na všechno, ale soudce po mnoha otázkách nakonec došel k závěru, že onu noc byla spáchána dvě brutální znásilnění. Žena je od události v nemocnici. Poté, co bylo zamítnuto, že je imigrant mladší 21 let, byl jeho případ postoupen okresnímu soudu, který má pravomoc vynášet rozsudky vyšší než 4 léta odnětí svobody.

Černoch si předtím, než byl soudem poslán do vazby, stěžoval, že se mu snaží zničit život a že jde o spiknutí.

Komentáře

komentáře