Bývalého jihoafrického policistu unesli a zaživa upálili. Jen tak

0

Zatím jen ve Facebookových skupinách jihoafrických patriotů se šíří informace o hrůzné vraždě, ke které došlo včera v jihoafrické Pretorii. Gang černých unesl bývalého policistu Eduarda Rase do své čtvrti, kde ho bestiálně zavraždili.

Ras jel ve svém autě, když mu zřejmě na červených světlech zastoupili cestu černoši se zbraněmi a dostali se k němu do auta. Ras si možná myslel, že ho chtějí jen okrást, a tak se ani nebránil, když mu svázali ruce a nohy a jeho autem ho odvezli do své čtvrti u Groblersdalu.

Jenže loupež nebylo to, co měli černí na srdci. Chtěli zabíjet a Eduard Ras byl první běloch, na kterého narazili. Bývalého policistu v jeho autě zamkli, auto polili benzínem a zapálili.

Je pak už zcela typické, že o případu v jihoafrických médiích nenajdete ani slovo. K útokům černých na bílé v Jižní Africe přece nedochází a nesmí o nich existovat žádné důkazy. Situace je dokonce tak vážná, že bez existence novinového článku tomu nechtějí věřit ani Jihoafričané. Pod příspěvkem na Facebooku se musel vyjádřit Eduardův bratr, aby smutnou událost potvrdil, a vyvrátil tak všechny pochyby.

Komentáře

komentáře