Video: Rázný zásah německé policie proti agresivním africkým imigrantům

0

Médii již informace o zásahu v německém Ellwangenu proběhly. Konečně bitka policistů s dvěma stovkami agresivních Afričanů, po které následoval ostrý policejní zásah, to už se jen tak ututlat nedá. V médiích ovšem byly nějaké nepřesnosti, které Středoevropan uvádí na pravou míru, a také se můžeme podívat na video a krásné fotky ze zásahu. Když se chce, jde to.

Tedy včera ráno speciální zásahová jednotka nejprve v Ellwangenu obklíčila místní azylové centrum v reakci na zranění svých tří kolegů, kteří byli napadeni při pokusu o zajištění neúspěšného azylanta z afrického Toga, který měl být vyhoštěn.

Čtyři policisté si pro neposedného afrického ptáčka přišli, aby jej deportovali do Itálie, odkud do Německa přitáhl a kde poprvé požádal o azyl. Nicméně museli ustoupit, když na ně zaútočilo asi 200 azylantových soukmenovců. Podle úřadů nešlo o spontánní reakci a azylanti prý byli na boj připraveni a měli zbraně. Do budoucna si prý hledají lepší zbraně, aby mohli deportacím vzdorovat efektivněji.

Speciální policejní jednotka, která včera do centra vtrhla, nedala Afričanům žádnou šanci. Azylant z Toga byl nalezen ve svém pokoji společně s několika dalšími podezřelými z prodeje drog. Muž z Toga zde na videu:

Zadrženo bylo celkem 27 obyvatel centra včetně 18, kteří u sebe měli velké množství peněz, zřejmě z drog, a také se našly padělané dokumenty.

Německé policejní odbory požadují pro pachatele násilí přísné exemplární tresty, aby se při dalších deportacích nic takového již neopakovalo.

Jeden z pro-migračních aktivistů, otec Reinhold Baumann, se snaží vysvětlovat, že azylanti jsou v beznadějné situaci a podle toho se i chovají. “Čím víc se blíží čas jejich deportace, tím zoufalejší jsou.”

O dealery drog a budižkničemy snad ale nemají zájem nikde. Takže pakovat se a domů, do Afriky.

Komentáře

komentáře