Levičáci zadržení během prvomájových výtržností v Paříži jsou vesměs z bohatých rodin

0

Tento týden stanulo před soudem prvních šest zadržených levicových extremistů, kteří byli spolu s 200 dalšími zatčeni během prvomájových výtržností v Paříži. Dav asi 1200 maskovaných levičáků ničil obchody a napadal policisty zápalnými láhvemi. Média zveřejnila detaily některých zadržených a vesměs se jedná o děti z dobrých rodin, což klasicky potvrzuje to, co známe i z České republiky.

Jeden ze zatčených pracuje jako konzultant a pobírá plat vyšší než 4200 eur měsíčně. Další je syn významného francouzského vědce. Oni i další zadržení dali při zatčení policistům falešné identity, ale samozřejmě se na to přišlo. Kvůli svým lžím skončili pochopitelně ve vazbě.

Sociální profil zadržených levičáků potvrzuje to, co se o těchto “revolucionářích” obecně ví. S dělnickou třídou mají společného jen to, že o ní četli v Marxově Kapitálu, a problémy obyčejných lidí jsou pro ně vzdálené jako hnízdo pro spadlé ptáče. Přesto mají tito lidé samozvaný patent na řešení problémů obyčejných lidí, nad kterými nakonec stejně ohrnují nos, pokud jejich podivné ideje nesdílejí.

Připomíná to známé zjištění německé rozvědky, podle které většina radikálů Antifa žije se svými rodiči a nemá přítelkyni.

Komentáře

komentáře