Ženu, která odjela meditovat do Indie, našli bez hlavy, zavěšenou za nohy

0

Na vysoké škole jsme s jedním z mála pravicových profesorů probírali nemoc, která od 60.let postihuje Evropany a evropské lidi kdekoliv po světě. Věříme tomu, že země, které jsme ještě nedávno kolonizovali a civilizovali, nabízejí nějaký recept na štěstí skrytý v jejich různých filozofiích. Většinou ženy pak sedají na lep různým guru, kteří je jen využívají, nebo podnikají “očistné” cesty po Indii s přesvědčením, že na cestě lépe pochopí samy sebe. Přitom by jim stačilo vypnout telefon, vzít batoh, a vyrazit na Brdy, kde nemusejí za celý den potkat člověka, a kde budou ve svém přirozeném prostředí.

Zásadní nepochopení ze strany těchto lidí spočívá v tom, že si exotiku představují optikou Evropy. Nechápou, že v některých končinách ještě stále existuje kanibalismus, různé vražedné kulty, jiné normy chování. Setkání s realitou je pak často fatální. Tak jako v případě ženy, která si chtěla v Indii léčit deprese.

Žena z Lotyšska žijící posledních pět let v Irsku se v únoru vydala se svou sestrou do indické Keraly, kde si chtěla v jednom centru léčit deprese. Pár týdnů po příjezdu do země se šla projít na pláž a od té doby byla nezvěstná. Našli ji až 21.dubna v pralese, ale její tělo už bylo v rozkladu.

Indická policie zapracovala poměrně rychle. Zatkla dva podezřelé, kteří měli ženu nalákat do pralesa, možná na nějakou meditaci, tam jí zdrogovali a poté, co jí znásilnili, ji usekli hlavu a zavěsili na strom za nohy.

Teď už ji deprese netrápí. Namaste.

Komentáře

komentáře