Bílý americký nacionalista spáchal kvůli pronásledování ze strany levičáků sebevraždu

0

Andrew Dodson spáchal loni v létě ten největší zločin, když se v Charlottesville účastnil shromáždění bílých nacionalistů protestujícímu proti odstranění soch generálů jižanské Konfederace. Novinář z Arkansasu, Jacob Rosenberg, tehdy napsal článek, ve kterém odhalil Dodsonovu identitu a poštval proti němu síly zla.

Jacob Rosenberg. Člověk, který má na svědomí život amerického patriota

Následovaly stovky emailů a telefonátů lidem v Dodsonově okolí, pronásledování a hrozby usmrcením. Něco, co každý aktivní nacionalista zná, protože jde o tradiční praktiku levicových zbabělců.

Někdo to snese, a z pronásledování vyjde silnější a odhodlanější než předtím. Pro někoho je ale tlak příliš silný a pokud přijde o práci, přátele a rodinné blízké, může situaci řešit tak, že si vezme život.

A to byl i případ Andrew Dodsona, který si v březnu vzal život a nyní se o jeho osudu dozvěděli jeho kamarádi. Chtějí jediné. Aby jeho smrt nebyla zapomenuta a aby se už nic takového nikdy neopakovalo.

Bílí lidé jsou ve světě druhem odsouzeným k zániku. Ti, kdo se proti tomu vzbouří a bojují, jsou pak pronásledováni na každém kroku. Vzpomínejme na Andrew Dodsona a nedejme se. Musíme držet spolu, aby každý z nás, kdo se ocitne v koutě, pronásledován našimi nepřáteli, věděl, že není sám. Náš výjimečný druh musí přežít stůj co stůj.

Komentáře

komentáře