V Londýně odsouzena tato bestie za vraždu mladé dívky z Kypru

0

Do Londýna přijela až z Kypru, aby tak jako mnozí mladí bílí lidé poznala svět. Bohužel ji do cesty vstoupil sadistický predátor, který ji nedal žádnou šanci.

Iulina Tudos, které všichni říkali Julie, pracovala o Vánocích v hospodě v trendy části města v Camdenu. Odpoledne po práci se stavila za přáteli v jiné hospodě a po dvou hodinách vyrazila domů. Sedla na autobus a dojela k Finsbury Park v severním Londýně. Okolo půl deváté ji naposledy viděli, jak jde směrem k parku, ze kterého už neměla nikdy vyjít.

V parku se v tu dobu nacházel i sexuální deviant Kasim Lewis, který žil v homosexuálním svazku s mužem, ale prý byl bisexuální. V parku vyhledával příležitostné schůzky s jinými muži. Později se na jeho telefonu našly klipy z porno filmů, ve kterých žena prchá před útočníkem, který ji dostihne ve slepé uličce a pak sváže. Na jiných záběrech bylo proříznuté hrdlo ženy.

Ačkoliv Lewis nikdy nevypověděl, co se v parku stalo, když se Juliini přátelé nedočkali jejího příchodu, začali po ní pátrat, a jejich kroky je vedly i do Finsbury Park, kde v přístřešku našli její nahé, zmučené tělo. Na krku měla ránu od rozbité lahve a od skla měla poranění i na hrudi a břiše. Její ruce byly svázané a na hrudi měla do krve vyrytý znak Batmana.

Vrah Julii předtím, než ji zabil, praštil přes hlavu lahví.

Policie prověřovala její platební karty a zjistila, že s jednou se platilo po její smrti. Záběr z bankomatu je pak k vrahovi dovedl.

Komentáře

komentáře