Domů Pevnost Evropa Antifa chce podniknout hromadný teroristický útok během sjezdu AfD v Augsburgu

Antifa chce podniknout hromadný teroristický útok během sjezdu AfD v Augsburgu

0

Antifa, ke které se u nás hlásí někteří parlamentní politici, zveřejnila v Německu instruktážní manuál pro “turisty-výtržníky”, jak během sjezdu AfD v Augsburgu zapalovat auta, útočit na památníky a napadat stranické kanceláře.

Manuál o 44 stránkách, který byl zveřejněn na krajně levicové platformě Indymedia a dalších webech, říká: “Vyzýváme k revoluci proti německému kolektivu při příležitosti konference AfD v Augsburgu.”

“Nejen, že chceme bojovat s AfD, ale chceme naše řádění zaměřit také proti každému válečnému památníku, proti každé utlačující autoritě státu, proti každé stranické kanceláři rasistické strany, proti každému kolaborantovi s obnoviteli fašismu.” Manuál také tvrdí, že nerozlišuje mezi AfD a bavorskou CSU.

Zveřejněny byly stranické kanceláře AfD spolu s informacemi, jak se aktivisté mohou 30.6 do Augsburgu dostat.

V sekci “instrukce” manuál vysvětluje, jak vyrobit barevné bomby z lahví nebo vánočních ozdob, jak vyrobit pasti na auta položením dřevěných prken s hřebíkem v nich, nebo jak auta rovnou zapálit. “Přejeme vám s jejich zkoušením mnoho zábavy.”

Dalšími terči jsou “kolaboranti” jako jsou policejní stanice, kasárny, ale i knihovny, společně se symboly, zda jsou na místech sledovací kamery nebo ne.

Manuál také levicové teroristy upozorňuje, aby nosili rukavice i když zvedají kámen, který chtějí hodit na lidi či budovy, protože otisky prstů je možné sejmout i z nich.

Za manuálem prý stojí skupina Prisma, která je známá pro výrobu teroristických manuálů určených levicové scéně.

Komentáře

komentáře