Socialisté v Británii možná svěří ženskou funkci muži, který se jednou týdně identifikuje jako žena

0

Muž středního věku s plnovousem byl přijat jako kandidát na pozici v britské socialistické straně (labouristé) otevřené jen pro ženy, protože se jednou týdně na pár hodin identifikuje jako žena. Ve své roli by měl být zodpovědný za reprezentaci ženských záležitostí a nabírat do strany další ženy.

“Identifikuji se jako žena každou středu od 6:50, kdy mi zazvoní budík, až do půlnoci, kdy jdu spát,” vysvětluje pan Lewis s tím, že si nemění oslovení, šaty, vzhled ani chování.

Labouristé často diskriminují vytvářením pozic jen pro ženy, nebo pro nebílé, aby podpořili “diverzitu”. Tento rok ale zavedli pravidlo jdoucí na ruku transgenderové agendě, kdy se kdokoliv, kdo se “identifikuje” jako žena, může na tyto pozice přihlásit.

Pan Lewis, který si z pravidla zjevně dělá legraci, chce prý informovat svou stranu a snad i další lidi, co toto pravidlo znamená, a co se stane, když se něčí pohlaví posuzuje jen podle toho, co někdo řekne, a ničeho jiného.

“Řekl bych, že ti lidé nemají právo kritizovat mojí genderovou identitu. Když řeknu, že jsem ve středu žena, tak jediné co mohou dělat, je přijmout to. Konečně, jsou tu jiní lidé, kteří se identifikují jako ženy v některé dny v týdnu, a jiné ne, a jsou přijímáni a nekritizováni.”

Pan Lewis neočekává, že kandidaturu vyhraje: “Doufám, že má strana má dost rozumu.”

Mezitím ale britská vláda zvažuje, že “vlastní identifikaci pohlaví” učiní normou ve všech aspektech britského života. Komise, kterou vedou britští “konzervativci”, říká, že kdokoliv by měl mít právo se “rychle” prohlásit za ženu bez nutnosti ověřování, a mít možnost využívat toalety a šatny jen pro ženy.

Pan Lewis se takové politiky děsí a chce vyvolat diskusi.

Komentáře

komentáře