Černoši z Británie byli pro své chování vyhozeni z berlínského KFC. Stěžují si

0

Dokonce i americký list Washington Post píše o patálii skupiny černochů, která přijela z Británie do multirasové a rudé pevnosti Evropy, Berlína, a byla vyhozena z KFC pro nevhodné chování.

Na Facebooku koluje video, které skupina natáčela při příjezdu policie, které zachycuje snahu policistů skupinu z provozovny dostat. Podle výpovědi zaměstnanců byla skupina černochů velmi hlučná a házela po sobě kusy jídla, a na prosby, aby se ztišila, nereagovala. Protože jejich přítomnost všechny obtěžovala, zaměstnanci zavolali policii.

Černí samozřejmě mluví o rasismu. V KFC se prý smáli a byli hluční všichni, ale je si vybrali, protože jsou černí. Na začátku 90.let by se tomu možná dalo s přimhouřeným okem věřit, ale v současné době tvoří polovinu obyvatel Berlína cizinci, městu vládne rudo-zelená koalice, a každý druhý je tam levičák, a v provozovnách, jako je KFC nebo McDonald pracují většinou migranti. Představa blond Němců za pultem KFC v Berlíně, kteří společně s policisty vytvoří rasové spiknutí proti skupině černochů, je jednoduše směšná.

Policie chce ty, kdo video na internet umístili, obvinit z porušení soukromí zasahujících policistů.

Komentáře

komentáře