Švédská strana vyzvala k zatýkání tzv. náboženské policie

0

Švédská politická strana Středu vyzvala pro nový zákon, který by trestal každého, kdo v imigrantských čtvrtích vystupuje jako tzv. náboženská policie. Smyslem je potlačit rozmach tzv.kultury cti v těchto oblastech.

Náboženská policie je běžná v takových fundamentalistických režimech, jako je Írán, nebo Saudská Arábie, která je díky svému ďábelskému paktu s Izraelem bohužel i nepřímým spojencem České republiky. Veliká hanba.

Představitelé strany Tomas Tobé a Jessica Polfjärd návrh podali v úterý.

Podle návrhu by byl potrestán každý, kdo “nezákonně omezuje na svobodě” v rámci pravidel kultury cti a mohl by být odsouzen až na tři roky.

Samozvaní strážci morálky, kteří by se pokoušeli ženám nakazovat, co smějí nosit, nebo jak se chovat, by šli také do vězení.

“Ve Švédsku jsou lidé, kteří chtějí ženám omezovat jejich svobodu. Dostane se jim trestu a uvěznění a v některých případech i deportace,” říká Tobé.

Návrh strany Středu je další snahou, jak vzít vítr z plachet Švédským demokratům. Ti jsou ovšem v otázce migrace a jejího řešení mezi Švédy tou nejrespektovanější silou.

Komentáře

komentáře