Místopředseda maďarské vlády tvrdě o “islámské invazi”

0

Místopředseda maďarské vlády Zsolt Semjen varoval, že “islámská invaze” přináší demografickou proměnu, která z Evropanů udělá na jejich vlastním kontinentu menšinu. Politik promluvil ke stovkám tisíců etnických Maďarů na poutní cestě v Transylvánii.

“Evropská civilizace je dnes v extrémním ohrožení a to ze dvou důvodů. Islám není součástí evropské civilizace. Následkem toho, pokud do Evropy proudí velké počty muslimů, potom sjednocování rodin, demografické trendy a fakt, že islám se dobrovolně neasimiluje ani neintegruje, znamená, že se brzy staneme menšinou na svém vlastním kontinentu.”

Semjen říká, že v částech Evropy již vznikly paralelní společnosti a hrozba “života pod šaríjou” se stává skutečností. A že dnešek je poslední možný moment, kdy tento proces ještě může být zastaven.

“Věřím, že jsou někteří, kteří již prohráli,” dodává smutně. “Obávám se, že toto je poslední francouzská generace, která bude schopna zažít ve Francii francouzský způsob života.”

Druhým důvodem je podle něj “nenávist k církvi reprezentovaná v posledních stoletích revolučními Jakobíny, komunisty a osmašedesátníky, kteří se úspěšně pokusili potlačit evropskou křesťanskou identitu.”

Politik říká, že proces se v posledních deseti letech “brutálně zintenzivnil” a obvinil euro byrokraty, kteří podle něj křesťanskou civilizaci rozvrátili zevnitř a snížili evropskou porodnost skrze politiku, která podkopává rodinu.

“Abychom se byli schopni bránit, musíme nejdříve obnovit hrdost na naši křesťanskou civilizaci,” říká.

“Je třeba si uvědomit, že křesťanská civilizace byla stvořena křesťanskou vírou a náboženstvím, ale příslušníky této civilizace jsou i lidé, kteří do kostela nechodí.”

“A tak ačkoliv je křesťanská víra vítána, nejde o otázku náboženství. Křesťanská civilizace má také důležitost pro ty, kdo věří v evropskou identitu. V tomto směru to, o čem skutečně mluvíme, je obrana Evropy.

Semjen dále říká, že maďarský odpor k postoji Evropské unie, který charakterizoval jako “migrace je dobrá věc, k čemu tu potřebujeme křesťanství nebo národní státy” – ve formě stavby plotu a zastavení masové migrace v Evropě inspiroval další.

“Nyní je s námi Rakousko a volby v Itálii ukázaly jasně, že většina Italů si nepřeje být zemí imigrantů a nechce se vzdát svého způsobu života a své křesťanské civilizace.”

“Myslím si, že jde o sílu, která probouzí i občany Německa a Francie, kteří si uvědomují, že pokud může Maďarsko zastavit migraci a odmítnout svou budoucnost jako imigrantské země, tak poté snad i oni mají šanci zvolit si jinou cestu.”

Zároveň ale varuje před globalistickým establishmentem, který kvůli tomu bude na Maďarsko vyvíjet tlak.

“Na každém fóru jsme vůdci EU napadáni, a říkají o nás různé lži, protože chtějí dokázat, že migraci nelze zastavit. To je proč chtějí Maďarsko zruinovat a maďarskou vládu svrhnout.”

Komentáře

komentáře