Facebook zablokoval hnutí Slušní lidé jeho profil. Ti už si mezitím založili nový

0

Zcela v duchu těch nejlepších tradic marxismu dnes sociální síť Facebook zrušila profil brněnskému hnutí Slušní lidé. Je třeba připomenout, že sociální síť Facebook není soukromá společnost, která si může dělat co chce, ale jedná se o veřejné fórum pro všechny lidi a názory. Facebook může zablokovat protizákonný obsah nebo zrušit profil např.teroristické organizaci, ale ani jedno nebyl případ Slušných lidí.

Ti na sebe v posledních dnech upozornili kvůli tomu, že si v brněnském divadle Na provázku při nechutné produkci, která v jednom momentu hanobila naší státní vlajku, stoupli a na protest svými těly zahradili jeviště. Ve chvíli, kdy je policie vyzvala k odchodu, udělali to. Jako slušní lidé.

Přesto mají někteří levičáci tu drzost jejich protest nazvat fašismem.

Jistě si vybavujete nesčetné blokády různých protiislamistických nebo vlasteneckých demonstrací ze strany krajní levice. Levičáci v takových situacích blokují ulice, strkají do lidí nebo je rovnou bijí, rvou se s policií, páchají výtržnosti. Ti, kteří se v médiích vyslovili proti Slušným lidem, se vůči řádícím levičákům nevyslovili nikdy. Ba naopak. Někteří s nimi i táhli v jednom blokujícím šiku.

Že by měl Facebook, když už chce cenzurovat, raději smazat profil divadla Na provázku, je jasné. Ale v reálném světě to vždy odnášejí slušní lidé. Bohužel.

Nový profil Slušných lidí je zde.

Komentáře

komentáře