Policie provádí razie ve čtyřech zemích kvůli loňskému levicovému násilí v Hamburku. Jen u nás nic

0

AP – Policie v Hamburku oznámila, že úřady v Itálii, Španělsku, Francii a Švýcarsku provádějí razie, které jsou součástí vyšetřování rozsáhlých levicových výtržností z loňského léta při příležitosti setkání G20 v Hamburku.

K raziím, které začaly souběžně dnes brzy ráno, policie vydala minimum informací. Jediná konkrétní informace se týká Francie, kde je prý hledán muž, na kterého byl vypsán evropský zatykač.

Německá policie bere pronásledování levicových výtržníků velmi vážně. Jejich existence byla celé roky ignorována a zametána pod stůl i díky vlivu levicových německých politiků a aktivistů, kteří veřejnosti předhazovali, že hlavním problémem jsou němečtí nacionalisté. Přitom při každé větší demonstraci krajní levice dochází k vysoké míře organizovaného násilí. Už v lednu Středoevropan psal, že policie vypátrala 600 výtržníků z Hamburku.

Co se loni v Hamburku dělo si můžete přečíst například na tomto odkaze.

Řádění ve městě se stoprocentně účastnili i naši extremisté, ale pokud již došlo k jejich obvinění, naše mainstreamová média, ani ministerstvo vnitra či zahraničí o tom neinformovaly.

Komentáře

komentáře