Petici za Tommyho propuštění už podepsalo půl milionu lidí. Za pár dní

0

Ve chvíli, kdy píšu tyto řádky, již 515 tisíc lidí, a to jen za několik dní, podepsalo petici za propuštění Tommyho Robinsona. V současnosti není v Evropě větší kauza týkající se svobody slova.

Tommy, jak už Středoevropan několikrát informoval, dostal bezprecedentní trest odnětí svobody. Soudce mu proměnil tříměsíční podmíněný trest, který měl za stejný čin z loňska, a přidal 10 měsíců za pohrdání soudem. Petice tvrdí, že je Tommy ve vězení za “zpravodajství o muslimském otrokářském gangu”.

Ačkoliv tedy technicky Tommy není ve vězení za to, co se v petici píše, tedy za zpravodajství o zločinech těchto gangů, nedá se dojít k jinému závěru, že kvůli ničemu jinému to není.

Tommy měl svou aktivitou okolo soudu prý ohrozit spravedlivý proces. Přitom nedělal nic jiného, než dělají média v jakýchkoli jiných případech, než těch, jejichž mediální pokrytí není politicky korektní. Jak stojí v petici, “Tommy upozorňuje na kauzy, které se dotýkají všech našich komunit, ale které jsou zametány pod koberec a skrývány před veřejností.”

Stejně tak se v médiích často objevují jména obžalovaných a jejich adresy a detaily jejich trestné činnosti. Dělají to tak všechny noviny a všechny televize. Fakt, že za to samé, byl Tommy poslán do vězení, spoustu lidí rozzuřil.

Včera se konala první demonstrace i v Praze. Před britskou ambasádou ji uspořádala Generace Identity.

Komentáře

komentáře