Šéfka skotské “pravice” chce neomezenou migraci, aby Skotsko bylo “více pulzující”

0

Možná budoucí premiérka Skotska, Ruth Davidson, které se říká “boxující lesbička”, požaduje, aby britská konzervativní vláda zcela odstranila limity na migraci do země.

Šéfka skotských “konzervativců” na univerzitě v Glasgow řekla: Musíme obnovit důvěru v náš kapitalistický systém, naše instituce a liberální způsob života. V nebo mimo EU náš úkol zůstává stejný: být otevření, ne uzavření světu okolo nás.”

Vládě v Londýně vzkázala, aby byla “dost statečná na to si pamatovat, že svobodné proudění idejí, zboží, služeb a kapitálu je vždy ta správná cesta.”

Varujíc před pokusy “vrátit čas do jakési zlaté minulosti”, řekla: “V této zemi jsme dovolili, aby se z migrace stal koncept, který nás znepokojuje. Některé problémy musejí být napraveny. Ale s tímto pohledem musíme bojovat.” Právo migrantů a jejich rodin se v zemi usadit, žít a pracovat, by podle ní nemělo být zpochybňováno.

A konečně vyzvala, aby vláda zrušila svůj závazek nastavit migraci limity: “Británie si potřebuje uvědomit, že lidé z jiných zemí, kteří k nám chtějí přijít, jsou znamením úspěchu naší pulsující, prosperující kultury.”

Je smutné, že někdo takový může stát v čele Skotska. William Wallace by měl jiný názor. Stejně tak jako většina Britů, kteří v průzkumu odhalili, že migrace jejich zemi a jejich komunitám ublížila a rozdělila jejich města.

Komentáře

komentáře