Domů Pevnost Evropa Útok velkým nožem v Londýně zachycen na videu

Útok velkým nožem v Londýně zachycen na videu

0

Když dovolíte, aby vám po městě běhali “mladíci” s dlouhými noži, koledujete si o pořádný malér. Scéna z jižního Londýna ukazuje, že nůž ve městě má snad každý, a s nožem v těle můžete skončit i za drobnost.

Video, které koluje po internetu, má datum středa, 30.5. Adresa London Road v Croydonu.

Řada stojících aut čekajících v zácpě. Jedno z aut se náhle rozhodne z řady vyjet, jenže řidič si zřejmě nevšimne, že vedle něj stojí cyklista. S nějakým dopravním prostředkem vedle sebe zjevně nepočítal, protože se soustředil na volný prostor, který se před ním utvořil v protisměru. Otázkou zůstává, kam chtěl jet, ale to není podstatné. Důležité je, že vedle něj stojící cyklista musel kvůli tomu ze svého bicyklu slézt a to ho náležitě dopálilo. Auto, které skutečně v protisměru nemělo kam jet, zůstalo zatarasené na silnici a v tu chvíli cyklista, černoch, vytahuje velmi dlouhý nůž, který určitě nemá na krájení cibule.

Mlátí nožem do okénka řidiče, ale nepodaří se mu jej rozbít. Běhá okolo auta a postupně se pokouší otevřít všechny dveře, ale řidič je naštěstí zamčený. Pokud by nebyl, skončil by minimálně posekán. Ve chvíli, kdy na místo přibíhají další dva černí evidentně svému kamarádovi pomoci, řidič ztrácí nervy, své auto opouští, a dá se na útěk.

Když už nic, video vyvrací, že Cyklisté v Londýně jsou příliš bílí.

Komentáře

komentáře